Hakkımızda

Hakkımızda

Simtaş yapı, her dönemde ürün gamını genişleterek sektörün öncü firmalarından biri olma ilkesiyle yoluna emin adımlarla devam etmektedir. 2008 yılında Eczacıbaşı markaları olan  Vitra Karo ve Artema Armatür  ürünlerinide bünyesine katarak yapı sektöründeki büyüme yolunda büyük bir adım daha atmıştır. Simtaş Yapı müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini esas alarak toptan ve perakende satış Müşterilerimizle uzun soluklu ilişkiler kurmayı hedefleyen bir firma olarak başarılı bir işbirliği için yalnızca ürün ve malzeme tedarik etmenin yeterli olmadığının bilincindeyiz. En önemli kriterin müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda esneklik sağlamak olduğunu bilerek, var gücümüzle bu konuda kendimizi geliştirmekteyiz.

 

Misyonumuz

Yapı malzemeleri sektöründe müşteri memnuniyeti öncelikli hedef alarak, uzman kadrolarla müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak, satış ve satış sonrası hizmetlerde kaliteli, hızlı ve en önemlisi dürüst hizmeti ilke edinerek sağlamış olduğu güveni daha da pekiştirip sürekli kılmaktır.

 

Vizyonumuz
 
Simtaş yapı  olarak vizyonumuz; Yapı malzemeleri sektöründe yenilikleri sürekli takip ederek, hedeflerimizi her geçen gün büyütmek, ve satış ve satış sonrası hizmetlerde kaliteli, hızlı ve en önemlisi dürüst hizmeti ilke edinerek sağlamış olduğu güveni daha da pekiştirip sürekli kılmaktır.